Když se řekne Bakof

Můžete si být jisti, že prezentaci vašich produktů dotáhneme do posledního detailu.

Naše krédo:
Jsme typičtí atypáři

Říkáme to všude a všem. Jsme typičtí atypáři. Nejčastěji totiž tvoříme na zakázku a ve velkém objemu: prodejní stojany nebo třeba celé kanceláře a showroomy. 
Chceme, aby si lidé, když vejdou na prodejnu, zároveň řekli: „Tohle znám, to dělal Bakof!“ 

Z malého kumbálu
k sídlu v centru Brna

Zvýšit prodeje produktu můžete, aniž byste na něm cokoliv měnili. Stačí ho nabídnout zákazníkům nevšedním způsobem. 


První kroky podnikatele nejsou nikdy jednoduché. A nejinak tomu bylo i na startovní čáře společnosti Bakof v roce 2012. Dalibor Bárta a jeho společník Václav Flídr tvořili své první návrhy produktových stojanů v kumbálu hned vedle sklenic se zavařenými okurkami.Kvalitní stroje
a sehraný tým

První roky se točily zejména kolem nalezení spolehlivých obchodních partnerů a dodavatelů materiálů i investic do vybavení kvalitními stroji. Štěstěna (nebo to možná byla píle) oběma zakladatelům přála a postupně se ze start-upu o dvou lidech stala firma, která nyní čítá celé čtyři desítky kolegů v kancelářích a dalších sto dvacet ve výrobě. 

Vyrobíme i nemožné

Příliv korporátního jazyka a nekonečný byrokratický přístup tady nečekejte. Naopak, každý zaměstnanec má ve své práci naprostou důvěru a volné ruce, což jde ruku v ruce i s velkou zodpovědností. Životním krédem společnosti i jejích zakladatelů je zachovat si lidskou tvář, kreativního ducha a odvahu pustit se i do zdánlivě nemožného. Protože to je to, co dělá z obyčejné firmy společnost Bakof.

Čas běží, ale my s ním držíme krok

2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Založení Bakof group

Zrodil se Bakof

Zrodila se společnost Bakof a s ní i první produktové stojany. Inspirováni Stevem Jobsem, Stevem Wozniakem a Ronaldem Waynem, kteří vyrobili první jablíčko v garáži, kde jinde mohly spatřit světlo světa naše výrobky, než v kumbálu v obklopení zavařenin a úklidového náčiní? 

První velký projekt zakázkových dekorací

První velký projekt zakázkových dekorací

Sklady se nám pomalu plní výrobky. Dosáhli jsme totiž první mety a splnil se nám sen o velkém projektu: pilně pracujeme na zakázkových dekoracích.

Za nákupy do Švýcarska

Za nákupy do Švýcarska

Navrhovat interiéry až po poslední kliku ve dveřích nás ohromně baví! Velkou kreativní výzvou pro nás byl návrh třípatrového obchodního domu ve Švýcarsku. Klient požadoval vyhotovení v extrémně brzkém termínu. To bychom to však nebyli my, abychom si neplácli. Na základě pečlivé prvotní diskuze jsme byli schopni navrhnout každý centimetr čtvereční prostor, nechat vyrobit veškerý nábytek na míru, dovézt ho do Švýcarska a zkompletovat. A to vše za 10 týdnů.

První prodejna ve Švýcarsku pro firmu NESTLÉ

První prodejna ve Švýcarsku pro firmu NESTLÉ

Práci jsme si doslova osladili prací ve Švýcarsku pro firmu Nestlé, kde jsme navrhovali kompletní prodejní prostory – od prvotního návrhu až po pásku pro přestřižení na slavnostním otevření.

Protančete prodejnou Notino

Protančete prodejnou Notino až do celé Evropy

Skin care, líčení, péče o vlasy, parfémy – všechny tyto kategorie pokrývá ve svých kamenných prodejnách parfumerie Notino. A protože v oblasti kosmetiky hrají důležitou roli vizuální prvky, zhostili jsme se realizace interiéru prodejen na míru. To vyžadovalo například zvolit speciální typ osvětlení a zrcadel pro co nejvěrnější ukázku líčen.

Bakof oslovuje velké značky

Bakof oslovuje velké značky

Začíná o nás být mezi značkama slyšet. A to i mezi těmi velkými. Plzeňský Prazdroj, likérka Stock Plzeň, řetězové pily Stihl – i tito výrobci si nás začínají všímat a oslovují nás pro spolupráci.

Stěhujeme se do nových kanceláří

Stěhujeme se do nových kanceláří

Postupně se rozrůstáme a původní prostory nám začínají být malé. Stěhujeme se proto do nových kanceláří v areálu Královopolských strojíren.

Je nás už přes 30

Je nás už přes 30

Je to tady. Ze dvou nadšenců do manuální tvorby se stala firma s pevnými základy o více než 30 lidech! Bakof překročil v množství zaměstnanců tři desítky a vydává se v plné síle vstříc dalším zakázkám a novým výzvám.

Hořké osvěžení lépe prodává

Hořké osvěžení lépe prodává

Naše produkty běžně potkáváte, aniž o tom tušíte. A dost možná Vás náš prodejní stojan zaujal natolik, že jste si z něho i něco odnesli. Naším významným klientem je Plzeňský Prazdroj, pro kterého jsme navrhovali prodejní stojany a naše spolupráce pokračuje na dalších projektech.

Navrhujeme prodejny Super zoo

Realizujeme prodejny Super zoo

Další velký projekt stojí před námi. Tentokrát jsme se spojili s prodejcem potřeb pro mazlíčky Super zoo. Až budete v některé z poboček po republice na nákupu, nezapomeňte si prohlédnout vybavení prodejny. To jsme dodali my.

Otevřeli jsme prodejny Smarty

Otevřeli jsme prodejny Smarty

Smarty, jeden z největších specialistů na mobilní telefony, tablety a příslušenství, o sobě říká, že rozumí chytrým věcem. A my v Bakof zase rozumíme tomu, na jaké prvky a dekorace sami zákazníci slyší.

Projekt E.ON

Projekt E.ON

Jsme hrdí na to, že jsme se stali dodavateli pro E.ON, jednu z předních světových energetických společností. Pro E.ON realizujeme prodejní pobočky a další projekty a to od A do ZOd zaměření původních poboček, přes návrh, vizualizace, projektovou dokumentaci, výkresy, až po stavbu, výrobu nábytku a finální realizaci.


Dobře známe své kvality

Jsme typičtí atypáři
Limity pro nás neexistují
Vymyslíme i zdánlivě nemožné
Rychlost a kvalita jsou naším druhým jménem
Na každou část výroby máme odborníky
Jsme rodinná firma, co pevně drží pospolu
Tvoříme na zakázku a ve velkém objemu
Termíny zvládáme na jedničku

Majitelé | Owners

Dalibor Bárta
Dalibor Bárta
Generální ředitel | CEO
Václav Flídr
Václav Flídr
Technický ředitel | CTO

Vedení společnosti | Management

Vítězslav Joch
Vítězslav Joch
Obchodní ředitel | Sales director
Radka Kružíková
Radka Kružíková
Provozní ředitelka | Operations director
Jan Svítil
Jan Svítil
Vedoucí nákupu | Purchase manager
Martin Adam
Martin Adam
Vedoucí projektového oddělení | Head of project department
Luboš Gryc
Luboš Gryc
Vedoucí konstrukce - interiéry | Head of interior development
Jan Kučera
Jan Kučera
Vedoucí haly | Warehouse manager

Pojďte pracovat pro nás 

Chcete se stát součástí týmu Bakof a překonávat své limity i očekávání klientů? Jste studentem nábytkářství a rádi byste si u nás domluvili praxi? Ozvěte se nám. Třeba hledáme právě vás.

Za naší prací si stojíme my i naši klienti

Společnost Bakof bychom určitě doporučili, a to hned ze dvou důvodů: cena a kvalita odvedené práce. Celková spolupráce byla navíc zcela bez problému.

Mgr. Petr Šurek
Gymnázium Brno-Bystrc | ředitel gymnázia

Naše prvotní nápady jsou přijaty a ještě lépe provedeny. Je velice praktické když pochází konstrukce, design, produkce a expedice z jedné ruky. Dělá na nás dojem kompletní průběh projektu. Velmi transparentní komunikace, dobré vizualizace a spolehlivý timing. U prvního vzorku často zůstáváme beze změn až po finální produkt. A i když máme během projektu speciální požadavky, dokáže je dodavatel včas zakomponovat.

LEKI

Upřímně… překvapilo mě, jak bezproblémově vše proběhlo. V dnešní době je to spíše vzácnost, proto velice oceňujeme kvalitu vybavení a práci všech členů týmu, se kterými jsme v rámci realizace spolupracovali. Bakof bychom bez výhrad doporučili komukoli, kdo potřebuje vybavit interiér.

Autosalon Vrchlabí

Spolupráci s Bakof jsme navázali skrze doporučení od našeho projektanta. Velmi se nám líbila ochota a detailní propracování jednotlivých prvků i celková organizace servisu, dovozu a časového harmonogramu. Proto rádi Bakof doporučujeme dále.

Kavárna Večerka Brno

Odpovím na nejdůležitější otázku – ano, Bakof bych doporučil!

Vysoké učení technické, Brno

Řekněte nám, o čem sníte, a my to vyrobíme.