24i - Česko, Brno

Nové kanceláře a zázemí pro firmu 24i v Brně

Komplexní řešení zvládá tým Bakof group na jedničku. Potvrdili jsme to i při realizaci nových kanceláří a zázemí pro firmu 24i v Brně, na které jsme spolupracovali s Kyzlink Architects. Zadání zahrnovalo výrobu a montáž nábytku z různých materiálů, světelné obrazy imitující výhled z okna nebo třeba fotbálek v chill-out zóně. Přečtěte si, jak jsme si se zakázkou poradili. 


Kanceláře 24i v Brně

Nové kanceláře, zázemí a do detailu promyšlenou chill-out zónu si užívají zaměstnanci firmy 24i v Brně. 

Komplexní řešení nám jde nejlépe 

Pracovníci Bakof group se opět spojili s architekty a designéry z Kyzlink Architects a vrhli se na realizaci nových kanceláří pro firmu 24i v Brně. Na nás v Bakof group čekalo komplexní řešení, se kterým máme bohaté zkušenosti. 

Zabývali jsme se tak výběrem materiálů, konstrukcí i samotnou dodávkou a montáží nábytku, světelných obrazů, knihovny nebo třeba fotbálku. Vývoj designu a dozor byl tentokrát čistě na týmu Kyzlink Architects, se kterým jsme se podíleli na několika projektech, například na realizaci prodejny Notino ve Varšavě


Chill-out zóna 24i

Chill-out zóna funguje jako oddychové místo pro zaměstnance. Nechybí tu ani fotbálek. 


Při práci na zakázce jsme použili celé spektrum materiálů, které jsme schopni v Bakof group zpracovat – lamino, dýhované desky, světelné reklamy, železné podnože nebo leštěné povrchy. Jsme schopni kombinovat velké množství požadovaných materiálů, což je pro klienta, který žádá celkové řešení, velká výhoda a je to jeden z důvodů, proč si nás zákazníci vybírají. 

Světelné obrazy, akustické panely a vychytaná chill-out zóna

Zajímavostí na celém projektu byly tři světelné obrazy v zasedací místnosti, které imitují výhled z okna. Jedná se o tisk na akrylátu, který je podsvětlený LED žárovkami. Kladli jsme velký důraz na to, aby obrazy vypadaly co možná nejreálněji, proto na nich nejsou vidět žádné čipy z LED svítidel. Obrazy uvnitř rámu se dají dokonce vyměnit. Dalším prvkem, kterým jsme se v zasedací místnosti zabývali, byly akustické panely sloužící ke snížení hluku. 


Zasedací místnost se světelnými obrazy

Světelné obrazy v zasedací místnosti imitují výhled z okna. Samotné obrazy se dají měnit třeba podle ročního období. 


S čím si pracovníci Bakof group opravdu vyhráli, je chill-out zónaKlient kladl velký důraz na to, aby zaměstnanci měli příjemné místo, kam si mohou sednout s kávou nebo kde si můžou třeba zahrát fotbálek. Součástí byla také montáž zajímavé podsvícené knihovny poskládané z hexagonů. Největší radost nám potom dělá, když uvnitř kanceláří a zázemí vidíme spokojené zaměstnance,“ vysvětluje generální ředitel Bakof group Dalibor Bárta. 

Právě vývoj a montáž podsvícené knihovny v chill-out zóně byla pro náš tým trochu výzvou. Konstrukce se skládá z výplní, prosvětleného akrylátu, tahokovů a překližek s barevnými povrchy. Tohle celé správně naúhlovat byl pro pracovníky Bakof group docela oříšek. Nakonec se ale vše dokonale podařilo. 


Podsvícená knihovna v chill-out zóně

Součástí zakázky byla montáž podsvícené knihovny poskládané z hexagonů. 

Za 2 měsíce bylo hotovo 

Do výběrového řízení na realizaci kanceláří jsme byli oslovení firmou Kyzlink Architects. Vzhledem k tomu, že jsme spolu na zakázce pracovali už poněkolikáté, celé jednání mezi námi i klientem bylo rychlé a snadnéMáme s týmem Kyzlink Architects dobře nastavenou komunikaci, proto není nutné věci zdlouhavě a detailně vysvětlovat, což celý proces urychluje,“ popisuje Bárta. Zakázka byla tak hotová za dva měsíce.


Zaujala vás realizace kanceláří pro firmu 24i a přemýšlíte o přeměně kancelářských nebo obchodních prostorKontaktujte náš tým profesionálních pracovníků, kteří s vámi vaše představy doladí k dokonalosti a pomohou vám je zrealizovat. 


Zdroj fotografií: Bakof group


Mám zájem o novou kancelář