Peugeot - Česko, Znojmo

Přeměna více než 5 autosalonů Peugeot: zaměřeno na servis centrum ve Znojmě 

Nové zařízení recepce, kanceláří, kuchyňky a vnitřního a venkovního brandingu včetně venkovních světelných reklam a pylonů. Pracovníci Bakof group dostali za úkol vyvinout a dodat nové vybavení interiérů více než 5 autosalonů Peugeot. Přečtěte si, jak probíhala realizace autosalonu ve Znojmě. 
Ve znojemském autosalonu Peugeot jsme vybavili firemní zázemí od kuchyňky přes kanceláře, recepci, pokladny až po vnitřní reklamy.

Od holé budovy k zařízeným interiérům

Pracovníci Bakof group tentokrát začínali s holou kostrou budovy a postarali se o její kompletní proměnu. Celkově jsme vybavili firemní zázemí od recepce přes kanceláře, kuchyňku a venkovní i vnitřní branding včetně venkovních světelných reklam a pylonů. Nové zařízení interiérů ocení jak zaměstnanci, tak klienti.


Jako pomocník při realizaci nám sloužil nábytkový manuál, který obsahoval vizualizace nábytku a dalšího vybavení. Věděli jsme díky němu, jak má interiér přibližně vypadat a jakých barev se vyvarovat. Hlavní architekt Peugeotu navíc zajistil tzv. space plan a na nás už potom byl hlavně vývoj, realizace a montáž, protože design byl z velké části připravený. 
Součástí zakázky byla také realizace venkovního brandingu včetně venkovních světelných reklam a pylonů.

Technických vychytávek se nebojíme

Za úkol jsme také dostali realizaci venkovních světelných pylonů, pro které bylo potřeba provést technickou přípravu. Je totiž nutné, aby byly vyrobené z odolného materiálu, který snese veškeré povětrnostní podmínky, a zároveň musí být dokonale izolované vzhledem k tomu, že jimi probíhá elektrický proud. Se stejným zadáním jsme se setkali už při rekonstrukci autosalonu Citroën v Brně, proto pro nás tento úkol nepředstavoval žádnou komplikaci.


Každá realizace klade odlišné nároky na přístup i výrobu a díky tomu máme příležitost získávat stále nové know-how, které pak můžeme využít při dalších projektech. U této zakázky jsme zúročili zkušenosti nejen z přeměny autosalonu Citroën, ale také z realizace prodejny Notino ve Varšavě. Plány pro Peugeot totiž počítaly s radiusy z ohýbaných MDF desek, se kterými jsme pracovali právě už na jiných zakázkách, například při zakázce pro Notino v Polsku, a tak jsme s jejich montáží měli dostatečné zkušenosti. Veškeré práce na vybavení a designu autosalonu ve Znojmě zabraly našemu týmu 8 týdnů. 
Plány pro Peugeot počítaly s radiusy z ohýbaných MDF desek, se kterými jsme pracovali právě už při zakázce pro Citröen v Polsku.

Když se naše práce líbí

Největší radost máme z dobře odvedené práce, se kterou je zákazník spokojený. Stejně tak jsme ale rádi, když výsledek naší práce osloví nové klienty. Přesně to se totiž stalo po naší realizaci autosalonu Citroën, kterého si všimli lidé z firmy Peugeot… a zakázka pro Bakof group byla na světě.


„Zadavatelem realizace je centrála, nicméně náš tým úzce spolupracuje s jednotlivými autosalony. Díky naší kvalitní práci jsme tak získali od Peugeotu řadu dalších zakázek a spolupráce stále trvá,” říká generální ředitel Bakof group Dalibor Bárta.  


Přemýšlíte o novém designu či vizuálním kabátě pro váš autosalon, kanceláře, prodejnu či restauraci? Ozvěte se nám a naši zkušení pracovníci s vámi nezávazně proberou vaše představy.Zdroj fotografií: Bakof group

Mám zájem o vybavení autosalonu