Citroën, Carling Auto - Česko, Brno

Proměna 14 VIP provozoven Citroën: Jak probíhala realizace autosalonu v Brně?

Díky spolupráci s nadnárodní skupinou Stellantis se náš tým dostal k realizaci již 14 VIP provozoven Citroënu. Zakázka pro autosalon v Brně zahrnovala kompletní facelift prodejny od venkovních ploch až po interiér. Podívejte se, jak realizace probíhala.Pracovníci Bakof group se většinou zabývají vybavením interiérů, při zakázce pro autosalon Citröen v Brně jsme se ale zaměřili také na exteriér.

S technickými vychytávkami si poradíme

Zakázku od skupiny Stellantis, která zaštiťuje značky Citroën a Peugeot, jsme získali především díky tomu, že klientům nabízíme komplexní řešení – od vývoje až po montáž. Po vytvoření výkresové dokumentace, kterou odsouhlasila pražská centrála, se náš tým pracovníků mohl pustit do samotné realizace trvající zhruba půl roku. Pracovníci Bakof group se většinou zabývají vybavením interiérů, při zakázce pro autosalon Citröen v Brně jsme se ale zaměřili také na exteriér. Konkrétně na venkovní plochy, navigace, reklamy a především zbudování venkovních světelných pylonů. Ty musí být vyrobené z odolného materiálu, který vydrží nejnáročnější povětrnostní podmínky, zaručí dlouhou životnost a zároveň dostatečně izoluje, protože pylony jsou pod elektrický proudem. „Při realizaci této zakázky jsme z hlediska vývoje, konstrukce i práce celého týmu dokázali úspěšně využít řadu cenných zkušeností získaných díky předchozím projektům,” vysvětluje generální ředitel Bakof group Dalibor Bárta. 
Zakázku od skupiny Stellantis, která zaštiťuje značky Citroën a Peugeot, jsme získali především díky tomu, že klientům nabízíme komplexní řešení  od vývoje až po montáž.V interiéru autosalonu jsme měli za úkol vytvořit nástěnnou reklamu, což v rámci celé rekonstrukce představovalo asi největší výzvu. Jednalo se o podsvícený nápis vyřezaný do dřevěné desky. Díky tomu, že si náš tým zkušených pracovníků s touto náročnou výzvou poradil, získali jsme zakázku také na všechny ostatní provozovny. 
Dnes už i velké nadnárodní firmy jako Citroën nebo Peugeot vnímají Bakof group jako partnera.

Bakof jako partner nadnárodních gigantů

Spolupráce s velkými nadnárodními firmami s sebou přináší také specifické legislativní prvky. Díky zkušenostem, které nabíráme v oblasti designu obchodních jednotek, zvládáme v Bakof group i nároky gigantů, jako je firma Stellantis.


„Velké zakázky pro nadnárodní společnosti nemusíme řešit přes další certifikované agentury, ale dnes už i tyty firmy jako Citroën nebo Peugeot vnímají Bakof group jako partnera. Při realizaci takových zakázek vidíme přínos pro koncového zákazníka,” říká Bárta.


Uvažujete o rekonstrukci svého autocentra? Chtěli byste vtisknou vašemu obchodnímu či kancelářskému interiéru nový vizuální výraz? Ozvěte se nám a domluvte si nezávaznou schůzku. Rádi vyslechneme vaše představy a navrhneme vám řešení na klíč.Zdroj fotografií: Bakof group

Mám zájem o vybavení autosalonu