Super zoo - Česko - více než 50 prodejen

Proměna více než 50 prodejen Super zoo

Lepší navigace v obchodě, kvalitnější podlahy a nové interiéry. Tým Bakof group má na svědomí kompletní proměny prodejen Super zoo v ČR a další realizace se v budoucnu chystá na Slovensku či v Polsku. Podívejte se, jak práce probíhaly a s jakými výzvami jsme se dokázali vyrovnat.Při rekonstrukci prodejen Super zoo jsme řešili kompletní vnitřní a venkovní branding.

Nejen výbava interiérů, ale i stavební práce

Zakázka na rekonstrukci prodejen Super Zoo zahrnovala také stavební práce. Jednalo se o jednu z našich komplexních realizací, kterou jsme řešili doslova od podlahy. Začínali jsme na tzv. „Shell & Core” – hrubém skeletu stavby – a na nás bylo řešení od podlah přes vodoinstalaci, rozvody elektřiny až po samotné interiéry prodejen i jejich venkovní okolí. Takže kompletní vnitřní a venkovní branding.Uvnitř prodejen jsme měli na starost kompletní atypickou výrobu nábytku, regálové systémy, pokladny a další prvky. „Jednalo se jednoznačně o posun našeho týmu a sami jsme se utvrdili v tom, že dokážeme realizovat komplexní řešení,” popisuje generální ředitel Bakof group Dalibor Bárta. I když jsme navazovali na vytvořený plán, kompletní výkresovou dokumentaci jsme dělali sami. Samotný vývoj začal už předloni a týmu zabralo asi půl roku včetně vývoje, návrhu, vizualizací a různých vylepšení již stávajícího konceptu.
Uvnitř prodejen jsme měli na starost regálové systémy, pokladny a další prvky.

Výzvy, které na nás čekaly

Pro zákazníka je stěžejní to, aby se na prodejně dobře orientoval. Je proto nutné mít zboží přehledně vyskládané a správně označené, což dokáže mimo jiné zvýšit obrat obchodu. Náš tým v Bakof group se zaměřil právě na zlepšení orientace v obchodě.Vyřešili jsme také problém s lamino pokladnou, pracovní deska pokladny byla původně navržena z tzv. lamina, což je papír nalisovaný na dřevotřísku, který se běžným používáním rychle opotřebí a poničí. Naši pracovníci navrhli alternativu v podobě laminátu, který se skládá z vrstev plastu, je odolnější a má delší životnost.
Náš tým v případě potřeby pracuje i v noci, aby prodejna byla zavřená jen po nezbytně dlouhou dobu.

Pracujeme ve dne v noci

Na kompletní realizaci prodejny o rozloze asi 350 m jsme měli týden, což je naprosté minimum. Přes občasné zpoždění prací se nám však ani jednou nestalo, že by se kvůli rekonstrukci musel posouvat termín otevření obchodu.


Každý zavřený den totiž znamená pro zákazníka ušlý zisk, proto se snažíme při realizaci zakázek klientovi vždy maximálně vycházet vstříc a náš tým je v případě potřeby ochoten pracovat i v noci. Času, který na realizaci zakázky máme, se přizpůsobuje i počet zapojených montážníků. Většinou se jedná o 6 až 10 pracovníků.


Spolupráce, která se rozvíjí

Spolupráce Bakof group se skupinou Plaček Group, pod kterou Super zoo patří, začala komunikací ohledně produktů na podporu prodeje. Když se nám podařilo vnést do vytvořených konceptů interiérů obchodních jednotek určité vylepšení a řešení řady problémů ke klientově spokojenosti, spolupráce se dále prohloubila a my jsme získali zakázku na realizaci více než 50 prodejen po celém Česku. Do budoucna se pak chystají realizace také v Polsku a na Slovensku.


Potřebuje i vaše prodejna či jakýkoli jiný prostor probudit novým designem? Ozvěte se nám a naši pracovníci, kteří patří ke špičce ve svém oboru, s vámi rádi proberou vaše představy a možnosti.


Zdroj fotografií: Bakof group

Mám zájem o vybavení prodejny