Safeboxes - Česko, Brno

Nové kanceláře a provozní prostory pro firmu Safeboxes, Brno

V Bakof group si dokážeme poradit i s netypickými interiéry. Pro firmu Safeboxes jsme se zabývali vybavením kanceláří a provozních prostor, které měly působit jako vnitřek trezoru. Pracovali jsme přitom s celým spektrem materiálů od dřevotřísky až po surové plechy. Jak realizace probíhala a jaké výzvy na nás tentokrát čekaly? Dozvíte se v následujícím článku.
Design interiérů pro společnost Safeboxes zahrnoval zajímavé prvky a použití celé škály materiálů. 

Atypický interiér a celé spektrum materiálů

Zadání od firmy Safeboxes, která se zabývá pronájmem bezpečnostních schránek, znělo jasně – interiéry provozních prostor měly působit jako uvnitř trezoru. Na nás v Bakof group bylo vymyslet, jak tento požadavek přenést do reálu. Zajímavý úkol to byl hlavně pro naše vývojáře, kteří se chopili vytvoření technologií a výkresové dokumentace, již konzultovali s investorem a architektem. 


Jak už jsme my i klienti zvyklí, při realizaci jsme využili celé spektrum materiálů. Stěnové obklady jsou ze surového plechu, do kterého jsme zapracovali ražbu ve tvaru zámku. I když to pro nás v Bakof group nebyl problém, protože se kovovýrobou zabýváme už 10 let, stále se jednalo o netypický požadavek a výzvu pro nás


Při vybavení kanceláří jsme pracovali na dřevěných obkladech a dalším nábytku z klasických truhlářských materiálů, jako je například dřevotříska nebo MDF desky. Bakof group tak opět dokázal, že je schopný zajistit a pracovat s celou škálou materiálů.  
Zakázka zahrnovala i ražbu zámku do plechové stěny.

Spolupráci na zakázce s jinými firmami umíme

Tentokrát se Bakof group nezabýval kompletním řešením projektu, ale pouze konstrukcí, výrobou, montáží a vybavením interiérů. Náš tým tak spolupracoval s externí stavební firmou, která se postarala o stavební přípravu. 


Při práci na zakázce s další firmou může dojít k různým rozkolům a nedorozuměním. Pro nás v Bakof group to ale neplatí, protože máme s podobnými spoluprácemi bohaté zkušenosti. Nakonec se vše povedlo a spokojený byl jak investor, tak dodavatelé. Celkově se jednalo o velice zajímavý projekt, protože je sám o sobě jedinečný – kromě velkých zavedených bankovních domů nevíme o žádném podobném projektu na české půdě, který by mohl tomuto konceptu interiéru konkurovat,“ vysvětluje generální ředitel Bakof group Dalibor Bárta. 
Interiér měl připomínat vnitřek trezoru. 

Vyhráli jsme výběrové řízení

K zakázce pro Safeboxes jsme se dostali přes výběrové řízení, na které nás pozval majitel společnosti. Celkem se ho zúčastnily 4 firmy a my jsme nakonec vyhráli. Veškeré práce nám zabraly 7 až 8 týdnů.
V interiéru se dbá i na hygienická opatření.

Líbila se vám realizace kanceláří a provozních prostor pro firmu Safeboxes a přemýšlíte, že oživíte interiér zázemí pro vaše zaměstnance? Ozvěte se nám a naši kolegové s vámi rádi proberou vaše představy a možnosti. 


Zdroj fotografií: Bakof group 

Mám zájem o nové kanceláře